DĚKUJEME VŠEM, KTEŘÍ SE ROZHODLI PŘISPĚT KE ZLEPŠENÍ ZDRAVOTNICKÉ PÉČE NEJEN O PŘEDČASNĚ NAROZENÉ DĚTI!

Vážení přátelé,

dovolte, abych Vám vyjádřil poděkování za přízeň našemu Nadačnímu fondu DĚTI NA DLANI, kterou jste projevili sponzorováním a podpořili tím zkvalitnění zdravotnické péče o novorozené děti ve státních porodnických zařízeních.

Uvědomujeme si, že bez Vaší pomoci by nebylo možné pořídit drahé zdravotnické vybavení, které na mnoha neonatologických odděleních v České republice chybí a které je jedním ze základních kamenů kvalitní péče o novorozence.  

O tom, do jakých porodnických zařízení poputuje nově pořízené zdravotnické vybavení, Vás budeme informovat na našich webových stránkách www.detinadlani.cz a také na našem FB profilu www.facebook.com/detinadlani.

Budeme velmi rádi, pokud nám přízeň a podporu zachováte i nadále.

                                                                                                                                                                                         Předseda správní rady nadačního fondu

                                                                                                                                                                                        Ing. Dušan Fibingr, Ph.D.

 

Výpis dárců a jejich finančních bezhotovostních nadačních příspěvků naleznete na výpisu z transparentního účtu Nadačního fondu DĚTI NA DLANI

Děkujeme za podporu společnosti ONEbit hosting! Děkujeme za spolupráci společnosti Respilon®

Společnost Respilon

Ochranné pomůcky s nanomembránou

Společnost Respilon vyrábí unikátní ochranné pomůcky s nanovlákennou membránou. Díky nošení speciálních šátků, ústenek nebo masek jsou děti i dospělí chráněni před průnikem bakterií, virů, alergenů a dalších škodlivých částic, které se ve vzduchu nacházejí.  Ve spolupráci s Nadačním fondem Děti na dlani poskytuje společnost Respilon tyto pomůcky potřebným dětem a jejich rodinám. Produkty s ochrannou membránou z nanovláken využijí hlavně děti a jejich maminky na neonatologických oddělení, ale i následně v domácím prostředí, kde je chrání před nakažením i přenosem nejrůznějších onemocnění.

Ve spolupráci s Nadačním fondem Děti na dlani společnost Respilon zahájila širší spolupráci s neonatologickými centry po celé České republice. V rámci této spolupráce daruje a instaluje na oddělení pro předčasně narozená miminka speciální sítě do oken s ochrannou nanomembránou. Sítě Respilon Air jsou vynikající pomůckou zajišťující čistý vzduch pro děti i jejich maminky, které se o ně na oddělení starají.

RESPILON AIR® zachytí smog, pylové částice, prach, mikroorganismy i dešťovou vodu. Navíc do interiéru nevpustí plísňové alergeny, které při větrání do domu běžně pronikají a způsobují nebezpečná onemocnění. Díky těmto speciálním sítím ani nevzniká průvan, což je velikou výhodou. RESPILON AIR® tak maximálně přispívá ke zdravému a čistému prostředí.  Díky membráně z nanovláken se v místnostech usazuje i mnohem méně prachu, takže není třeba uklízet tak často, což jistě přivítá i nemocniční personál.

Pro nedonošená miminka jsou speciální sítě Respilon Air velkou pomocí pro jejich zdárný vývoj a možnost dostat se co nejdříve z nemocnice domů. Ochranné sítě jsou výborné i pro alergiky, rodiny bydlící u rušných silnic, prašných provozů a všechny, kteří chtějí mít v domácnosti co nejzdravější vzduch.